Promocje
Cacharel, Amor Amor EDT 100 ml
Cacharel, Amor Amor EDT 100 ml
259,00 zł 220,15 zł
szt.
Miya, Pielęgnujący żel do mycia i oczyszczania
Miya, Pielęgnujący żel do mycia i oczyszczania
29,99 zł 26,99 zł
szt.
Pan Drwal x Bulleit Bourbon - Olejek do Brody 10ml
Pan Drwal x Bulleit Bourbon - Olejek do Brody 10ml
31,99 zł 27,19 zł
szt.
Anwen, Masło Mango
Anwen, Masło Mango
10,99 zł 9,89 zł
szt.
Cacharel, Noa EDP 100 ml
Cacharel, Noa EDP 100 ml
289,00 zł 245,65 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Płatności
§6. Płatności
 1. Wartość płatności z tytułu Sprzedaży jest ustalana na podstawie cennika Towarów, znajdującego się na stronie internetowej Sprzedawcy w chwili zamówienia Towaru.
 2. Ceny podane na stronie internetowej Sklepu przy danym Towarze są cenami brutto podanymi w polskich złotych i zawierają wartość podatku VAT, natomiast nie zawierają kosztów Dostarczenia Towaru i wybranej formy płatności.
 3. Koszty transakcji i Dostarczenia Towaru ponosi Klient.
 4. Łączna cena zamówienia, widoczna w obszarze Koszyka przed złożeniem zamówienia a po wyborze sposobu Dostarczenia Towarów oraz płatności, obejmuje cenę za zamówione Towary wraz z należnościami podatkowymi oraz wszelkimi kosztami pochodnymi, w szczególności kosztami Dostarczenia i transakcji.
 5. Łączna cena zamówienia jest wiążąca dla Sprzedawcy i Klienta.
 6. Sprzedawca umożliwia płatności z tytułu świadczonych Usług Sprzedaży przy użyciu zewnętrznego systemu płatności Blue Media, obsługiwanego przez Blue Media Spółkę Akcyjną z siedzibą w Sopocie (81-718) przy ul. Powstańców Warszawy 6, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000320590, NIP: 5851351185 oraz REGON: 191781561.
 7. Termin płatności należności przypada na chwilę wydania Towaru.
 8. Klient jest zobowiązany do uiszczenia płatności w chwili złożenia zamówienia.
 9. Zwrot płatności przez Sprzedawcę następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty powstania przyczyny, w przypadku:
  1. odstąpienia od umowy przez Konsumenta,
  2. rezygnacji przez Klienta z zamówienia lub części zamówienia opłaconego przed realizacją,
  3. uznania przez Sprzedawcę roszczenia objętego zgłoszeniem reklamacyjnym w całości lub części, na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów.
 10. Zwrot płatności następuje przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki został użyty przez Klienta w pierwotnej transakcji, chyba że wyrazi on zgodę na inne rozwiązanie, które nie wiążę się dla niego z żadnymi kosztami.
 11. Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Klienta dodatkowych kosztów Dostarczenia Towarów, jeżeli Klient wybrał sposób Dostarczenia Towarów inny niż najtańszy zwykły sposób Dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl