do kasy suma: 0,00 zł

MIYA to polska marka kosmetyczna, inspirowana stylem życia nowoczesnych, aktywnych kobiet. Stworzona przez dwie kobiety, dla wszystkich innych kobiet, które pragną maksymalnego efektu przy minimalnym nakładzie pracy. MIYA wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i proponuje pielęgnację dopasowaną do indywidualnych potrzeb i stylu życia. Stawia na komfort użytkowania, jakość produktów i widoczne efekty.

Filozofia marki opiera się na trzech filarach: piękna skóra, naturalne składniki i wygoda stosowania.

Piękna skóra, bo dzięki zdrowej i promiennej skórze każda klientka czuje się pięknie i naturalnie, czuje się dobrze w swoim ciele. Od samoakceptacji zaczyna się dobre myślenie i satysfakcja z życia, a od tego tylko krok do sukcesu.

Naturalne składniki, bo jakość komponentów wykorzystywanych do produkcji to wartość nadrzędna. Skóra narażona jest każdego dnia na drażniące działanie czynników zewnętrznych, zasługuje na to co najlepsze, bez kompromisów i półśrodków.

Wygoda stosowania, bo przed każdą kobietą stoi mnóstwo wyzwań, czasochłonnych projektów i obciążeń, na których muszą się koncentrować. Dzięki szybkiej i wygodnej aplikacji produktów MIYA nie trzeba tracić cennego czasu na pochłaniające zabiegi. Otwierasz, nakładasz, jesteś piękna i z uśmiechem na twarzy stawiasz czoła wszystkim wyzwaniom.

Produkty marki MIYA pozwolą wydobyć naturalny blask, świeżość, zdrowy wygląd i wyzwolić energię. Każda kobieta będzie wyglądać i czuć się pięknie. Bez wysiłku!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl