do kasy suma: 0,00 zł

Polska marka kosmetyczna, która powstała w 2010 roku wprowadzając innowacyjne i świadome podejście do pielęgnacji włosów bazujące na wiedzy i doświadczeniu. Inspiracją do wprowadzenia marki na rynek był prowadzony w tym czasie przez Anne Kołomycew blog, dotyczący dbania o włosy w codziennej pielęgnacji, który od początku istnienia odwiedziło już ponad 7 milionów osób. Dało to początek firmy, która od 2015 roku tworzy wysokiej jakości produkty dopasowane do kompleksowych potrzeb swoich klientów.

Opracowując receptury kosmetyków, jak pierwsza firma w Polsce, marka Anwen wzięła bowiem pod uwagę bardzo ważny czynnik, jakim jest porowatość włosów, czyli najbardziej miarodajny czynnik przy doborze odpowiednich składników aktywnych. W zależności od rodzaju porowatości kosmetyki wymagają różnego rodzaju substancji pielęgnujących. Stąd dążenie do zachowania równowagi pomiędzy trzema grupami składników aktywnych, jak proteiny, emolienty i humektanty. Jej zachowanie jest kluczowe przy tworzeniu produktów marki Anwen. Podejście zorientowane na zachowaniu równowagi PEH sprawia, że kosmetyki Anwen są lepiej dopasowane do potrzeb włosów, a przez to skuteczniejsze.

W bogatym portfolio firmy Anwen znajdziemy szampony, odżywki, maski, olejki, mgiełki, a nawet stosowne suplementy diety, które mają dbać o kondycję naszych włosów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl