Sesje zdjęciowe / dziecięce

Kilka informacji o przebiegu sesji:

Sesje odbywają się w moim atelier. Przy dobrej pogodzie również w plenerze. To dziecko dyktuje tempo oraz przebieg sesji, tak aby czuło się bezpiecznie i komfortowo.Daję dzieciom swobodę, mogą zapoznać się ze studiem, dotykać wielu przedmiotów, zaglądać do innych pomieszczeń, bawić się zabawkami, tak aby poczuły się swobodnie. 

W takcie sesji fotografuje tylko fotograf - proszę nie fotografować telefonami, tabletami, swoimi aparatami.

Jak przygotować się do sesji:

  • jeśli dziecko na zdjęciach ma mieć buty, proszę o zabranie kilku par, aby można było je dobrać do reszty stroju,
  • w studiu mam sporo dodatków, troszkę ubrań , dla dziewczynek są spódniczki tiulowe itp. jednak zawsze proszę o zabranie kilku ubrań, najlepiej w miarę możliwości aby część z nich była jednokolorowa (kolor wedle uznania rodziców). Chociaż do jednego zdjęcia proponuję zabrać proste stroje typu koszulka/koszula/bluzka + dżinsy. Są ponadczasowe i nawet za kilkanaście lat będą dobrze wyglądały. Im starsze dziecko tym mniej mam w studiu strojów, warto zatem zrobić przegląd garderoby troszkę wcześniej i ułożyć kilka zestawów. Potrzebny będzie również strój do zdjęć rodzinnych.
  • dla rodziców do zdjęć rodzinnych zalecam koszulki/koszule/bluzki/swetry najchętniej w miarę możliwości jednokolorowe, bez zbędnych napisów i wzorów, błyszczących dodatków, aby nie odciągały uwagi na zdjęciu od fotografowanych osób i ich wzajemnych relacji. Preferuję jasne kolory (biel, krem, szarość, wszelkie pastele). Jednak jeśli dobrze czują się Państwo w ostrych lub ciemnych kolorach - proszę o zabranie właśnie takiego stroju. Zdjęcia mają być pamiątką dla Państwa, stroje niech zatem odzwierciedlają Państwa upodobania, styl, niech dobrze się Państwu kojarzą i niech dobrze się Państwo w tym stroju czują.  Moja zasada – na zdjęciach rodzinnych warto być ubranym a nie przebranym ;)   Warto też pamiętać, aby stroje były ponadczasowe.

Proszę pamiętać o tym, aby stroje wszystkich członków rodziny pasowały do siebie i kolorem i stylem.

Cena sesji dziecięcej  150 zł / 5 obrobionych zdjęć.
Cena sesji rodzinnej  250 zł / 5 obrobionych zdjęć.

 

Zapraszamy do kontaktu:

tel.: (+48) 606 331 664,
e-mail: biuro@malve.pl


Depositphotos_166506214_dsx