Korepetycje

Oferujemy korepetycje z matematyki, angielskiego, hiszpańskiego, j.polskiego, j.niemieckiego, na najwyższym poziomie, na wszystkich etapach nauki – dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz studentów i olimpijczyków.

Zajęcia prowadzone są ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb w oparciu o wspólnie ustalone cele.

Do każdego ucznia podchodzimy  bardzo indywidualnie, pomagamy zaplanować skuteczny harmonogram nauki, przekazujemy wiedzę prosto i skutecznie i co najważniejsze - [*eliminujemy niepotrzebny stres z procesu edukacji].

Jeśli szukasz najskuteczniejszych korepetycji z matematyki na najwyższym poziomie, masz dosyć stresujących i nudnych lekcji w szkole i chcesz się w końcu czegoś nauczyć – nie mogłeś trafić lepiej!

W czym pomagamy uczniom?

Bieżącej nauce i nadrabianiu zaległości z poprzednich lat.Przygotowaniu do egzaminów szkolnych (matury, matury IB, egzaminu ósmoklasisty, gimnazjalnego).Przygotowaniu do konkursów i olimpiad matematycznych.

Co zyskujesz dzięki zajęciom?

Fachową pomoc specjalisty nauczania matematycznego, znajomość sprytnych myków, trików i technik, o których nie dowiesz się w szkole, wiedzę praktyczną, rzeczywiście przydatną podczas rozwiązywania zadań, umiejętność skutecznego analizowania i planowania, jeszcze zanim zaczniesz rozwiązywać zadanie sprytne i mądre podejście do nauki – tak żeby uczyć się szybko i skutecznie.

Cennik:

Zajęcia indywidualne 60 zł/ godz
Zajęcia grupowe ( max 2 osoby ) 35 zł / godz

 

Zapraszamy do kontaktu:

tel.: (+48) 606 331 664,
e-mail: biuro@malve.pl


Depositphotos_185921668_dsx